Acai Berry – cena, kde koupit, jak to funguje

Acai Berry. Pravděpodobně jste slyšeli o tom. Ale co to je? Co to dělá? A je to ztráta hmotnosti zázrak, jak někteří lidé tvrdí?

8abdominal exercise abdominal trainer action  Acai Berry   cena, kde koupit, jak to funguje

fialová Acai berry (vyslovuje AH-sah-Yee) je jedním z mnoha bobule z Amazonie, který v poslední době se staly populární ven z Jižní Ameriky. Mnoho tvrzení jsou vyrobeny o Acai Berry; některé z nich jsou pravdivé, jiné ne.

Acai Berry: Zdravá volba?

bckit bech coupe 1 Acai Berry   cena, kde koupit, jak to funguje Acai berry, stejně jako jiné podobné plody, bylo zjištěno, že mají určité zdravotní výhody. „Aspoň tucet články v konvenční lékařské literatuře mluví o cenné účinky bobule,“ říká Valencia Porter, MD, ředitel zdraví žen na Chopra Center v Carlsbadu v Kalifornii.

Související:? Jsou Omega-3 mastné kyseliny hubnutí pomůcky

Z nutričního hlediska je Acai Berry dodává na dvou důležitých frontách:

39active adult banana  Acai Berry   cena, kde koupit, jak to funguje

  • Blahodárné antioxidační účinky. Acai Berry obsahuje antioxidanty, látky, které bojují škodlivé molekuly, známé jako volné radikály. Příliš mnoho volných radikálů může vést k poškození lidských tkání a vedou k široké paletě zdravotních poruch, včetně hluboké fialové barvivo srdce disease.The Acai je zodpovědný za své antioxidační výhody, které jsou podobné těm, které v jiných tmavých bobulí, jako jsou borůvky a ostružiny. Pigment obsahuje antokyanů (vyslovuje Anth-oh-povzdech-a-nins), silný třída fytoživin – výživné komponenty rostlin, -, které slouží jako antioxidanty. Potraviny, které obsahují antokyanů mají silné červené, modré nebo fialové colors.The síla antioxidačními účinky v různých potravinách se měří pomocí ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) zkoušce. Čím vyšší je ORAC skóre, tím silnější je antioxidační účinek. „Acai Berry skóre poměrně vysoké,“ Dr. Porter says.It je třeba poznamenat, že v nedávné studii, která hodnotí antioxidační účinky některých džusy, šťávy z granátového jablka, červeného vína, Concord hroznová šťáva a borůvkové šťávy vyšší skóre, v tomto pořadí, než acai bobule šťávy.
  • Protizánětlivé vlastnosti. Další výhodou Acai je jeho protizánětlivý účinek. Jak již název napovídá, protizánětlivé bojovat zánět, který byl spojen s řadou zdravotních problémů, včetně srdečních chorob a mrtvice. „Mnoho z over-the-counter nesteroidní protizánětlivé léky pracují na stejném cyklu jako Acai Berry,“ říká Porter.
>>>>  Man Power - cena, kde koupit,

Acai Berry: Co o hubnutí?

Na druhou stranu tvrdí, že Acai berry je dobré pro hubnutí se zdá být neopodstatněné. „Je ve vědeckých časopisech o hubnutí a Acai Berry není literatura,“ říká Porter. Že součástí acai bobule příběh se zdá být jen další dieta podvod.

Beyond právě nedostatek hubnutí stimulu, nedávné prohlášení Centra pro vědu ve veřejném zájmu, je hlídací skupiny, varovala spotřebitele, aby se zaregistrovat na bezplatné zkušební verze s acai dietních produktů on-line, protože stížností neoprávněného úvěru poplatky za kartu po pokusu je u konce.

bckground cib ciber 1 Acai Berry   cena, kde koupit, jak to funguje Související: Superfoods pro Super zdraví

Acai Berry: Jaký je výsledek?

42adult biceps body  Acai Berry   cena, kde koupit, jak to funguje

Přes ne bytí hubnutí zázrak, Acai berry, stejně jako borůvky, ostružiny, a další barevné ovoce, je dobré zařadit do žádné diety. „Vždycky jsem si poradit svým pacientům získat širokou škálu barev v jejich stravě,“ říká Porter, „a to tmavě fialovou pigment má tolik pozitivních zdravotních výhod – Říkám svým pacientům, aby‚jíst duhu‘, protože každá z barev duha má širokou škálu živin, které poskytují různé zdravotní výhody.“

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 218 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.