Chocolate Slim – názory a cena

Hello! Někteří věří, že v boji proti obezitě. Majíce na zřeteli takové nastavení, dieters dříve či později dostat na trh kouzelný dodatek k hubnutí, které slibují fenomenální výsledky. A nic! Jíst prášky, pít koktejly, snack bary, ano všechno.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Jedním z takových kouzelných nástrojů – čokoláda Chocolate Slim. Humbuk produkt je jen prostor, ale ani jednou, je to podvod? Odpověď na tuto otázku se dozvíte z článku.

Co to je a proč ji budete potřebovat

V jádru, koktejl je sen, jinak. Koneckonců, reklama slibuje, že budete pít lahodný čokoládový nápoj dvakrát denně zhubnout na 24 liber za měsíc! Také, „oficiální stránky“, které jsem našel ne méně než pět, psaní, že pití koktejl:

 • omezí hlad.
 • Už chuť na sladkosti.
 • Objeví se nárůst síly a elánu.
 • Zlepšit stav pokožky a vlasů.
 • zlepší metabolismus.

A přesto kouzelně rozpustit celulitidě, zpomaluje proces stárnutí a zlepšit náladu. Jen svátek pro vás!

ro rotic ortent1 Chocolate Slim  názory a cena

Jak funguje v těle Chocolate Slim

Mechanismus ztráty hmotnosti

doplňky tvrdil přírodních ingrediencí, které dohromady by měly poskytovat požadovaný efekt. Vzhledem k aktivaci vnitřních orgánů, je zrychlený snížení obsahu tuku, a také odstranění z těla škodlivých látek – toxiny, cholesterolu a toxinů. Lze očekávat, že po tomto ošetření se tělo přestane hromadit tuk v podkoží.

Kromě toho bude potlačení chuti k jídlu vést k tomu, že Dieta spotřebuje méně kalorií a v důsledku toho tělo využívá stávající tukové zásoby.

Release forma Chocolate Slim

Cocoa Slim je zabalen v jemných fóliových balení 100 gramů, je dále zabalena v červené krabici. Energetická hodnota 100 g výrobku: bílkoviny – 10 g tuků – 12 g sacharidů – 57 g. V ceně radosti hodně: přibližné náklady na balení – 400 – 600 RUB. kde si můžete koupit zázračný lék několik: online lékárna a prostřednictvím specializovaných stránek

.

Chocolate Slim

Tento produkt je k dispozici ke koupi od několika dodavatelů. Kromě toho, testovací papíry, certifikáty a dokumenty pro podání zápisu ochranné známky poskytuje pouze jeden z nich. Ostatní „oficiální“ prodejci těchto dokumentů neposkytuje a neuvádějí přesné složení výrobku na svých webových stránkách. Výběrem ze dvou zel, stále mám tendenci důvěřovat prvním prodejcem, informace, které se jeví jako pravda.

Tak, na produkt, který prošel laboratorní zkoušky, nárokovaného komplex 5 aktivních a několika pomocných složek. Aktivní složky:

 • Goji bobule, vydal zvuk, před několika lety. Mají posilující účinek a zvyšují obranyschopnost, normalizuje hladinu cholesterolu v krvi a krevního tlaku a hladiny cukru v krvi, což odstraňuje chuť k jídlu sladké. Hubnutí pomáhá zlepšit trávení a urychlují metabolismus sacharidů. Kromě toho bobule jsou antioxidanty.
>>>>  Denta Seal Zubní pasta - kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena

ro rotic coe up1 Chocolate Slim  názory a cena

 • Acai. Zlepšují krevní oběh a látkovou výměnu, posilují imunitu, chrání tělo před předčasným stárnutím. Jsou složeny z potřebného k vybudování svalové bílkoviny.
 • Cocoa. Zlepšuje úroveň výkonu a koncentrace, zlepšuje náladu díky produkci endorfinů. Zlepšuje mozkové krevní oběh. Obsahuje důležité minerály, vitaminy a kyselinu listovou.
 • lesklokorka (Lingzhi). Snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, snižuje chuť k jídlu, aktivuje látkovou výměnu. Houbový extrakt podporuje rozdělení a odstranění tukové zásoby.
 • Zelená káva je další populární složkou stravy pro hubnutí. Je kávová zrna, které nebyly ošetřeny teplo, ale proto, že obsah kofeinu v nich je minimální. Urychluje metabolismus tuků a sacharidů, zpomaluje vstřebávání tuků v potravě, působí jako antioxidant. Zlepšuje pleti a posiluje nervový systém.

Z dalších složek na obalu:. Cukru, syrovátka, mléčné bílkoviny, rostlinný tuk, anticommuting fosforečnan vápenatý, zahušťovadlo guarová guma, vanilin

Ostatní prodejci mezi ingrediencemi říci pouze 5 uvedené aktivní složky a magické Chia semena, které blokují pocit hladu a aktivovat spalování tuků procesu. Je zajímavé, že na internetových stránkách stejného prodejce, který se zaměřuje na prodej čokolády Slim produktů do východních zemí (zejména Uzbekistán), složky ve složení, kromě kakao, neprotínají: sójový protein, Apple pektin, ananas extrakt, vitamin C, papain. Víc než divné, ne?

Výhody a poškozuje čokolády Slim

Je velmi obtížné hovořit o výhodách a nevýhodách tohoto produktu. Hlavním cílem fondů je stimulovat procesy v těle spalování tuků a jako důsledek, snížení hmotnosti. V případě, že lék má opravdu stanovených složek, je třeba poskytnout tonikum efekt a přispívá k očistě těla a zlepšuje látkovou výměnu.

Indikace a kontraindikace

Vzhledem k vysokému obsahu bílkovin a osvěžující komponenty, koktejl ideální pro použití před cvičením na energii. Video “Celica” doplňky – lidé trpící obezitou

.

Jak kontraindikacích v příručce označené:

 • Diabetes.
 • intolerance jednotlivých složek (Alergie na mléčnou bílkovinu).
 • chronického onemocnění ledvin.
 • chronická onemocnění nervového systému.
 • Těhotenství a kojení.
 • dětského věku.

Možné nežádoucí účinky

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Jako takové vedlejší účinky, že výrobek není definován. Mezi názory lidí, kteří byli testováni na nástroj sám o sobě, informace, které našel zácpa, zvýšení krevního tlaku a těžké úzkosti.

>>>>  Cream Ostelife pro klouby: instrukce aplikace

Co se týče balení

V průměru jedno balení 100 gramů bude trvat maximálně 5 dní, ale jejich počet je závislý na tom, jak pít nápoj. Uvedl skladovatelnost 1 rok.

Jak se Chocolate Slim

Dávkování a doba příjmu

Nápoj se doporučuje použít 2 krát denně v dopoledních hodinách. 2-3 čajové lžičky prášku vaří Šálek vařící vody a vyluhovat po dobu 5-10 minut. Pro zvýšení efektivity, dodavatelé budou financovat doprovázet fyzickou aktivitu a omezení sacharidů jídlo ve večerních hodinách a večeře nejpozději 3 hodiny před spaním. Nicméně jsem si jist, že pokud jste sportovat, omezení sacharidů a před spaním nejezte, nadváha odezní bez zázrak koktejlu.

Doba trvání příjmu

Všechny „oficiální“ webové stránky „původní“ Dodatek Podívejte se na doporučený termín prohlídky 3-4 týdny, pak je třeba vzít přestávku v měsíci. Ale prodejci koktejlu jeho celý propracovaný schématu. Voláte a uložil zázrak čokolády vy „opatření“ od hlavy až k patě a dát znalecký posudek:. V případě, že budete mít jen tolik balíčků

Osobně byl předepsán průběh 6 balení, stejně jako 2 měsíce. Nic z toho, „oficiální“ internetové stránky říká asi měsíc. Existují dva rozumné otázky: za prvé, zda je oficiální webové stránky, a jednak to, že na konci, na které se vztahuje stříbrné sáčku s nápisem „Chocolate Slim“?

Jak nekupovat falešný Čokoláda Slim

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Vzhledem k tomu, že výrobek sám o sobě je poměrně „blátivý“ by bylo správné říci, „jak si koupit to, co jsem s největší pravděpodobností neublíží.“ Z tohoto důvodu budu popisovat prodejce produkt, který poskytuje certifikáty pro své výrobky.

ro rotic beutifu3 1 Chocolate Slim  názory a cena

Jaká by měla být balení

Prášek sám je pokryta stříbrnou sáčku a zabaleny v červeném poli. Je-li prášek nalil do sklenice nebo v balení bez krabičky, s největší pravděpodobností, než se falešný. Datum výroby je označen tovární razítkem a není uvedeno v textu etiketě nebo krabici. Samotný nápoj musí být správně pojmenován, pokud se dostanete koktejl nebo čokoládový Slim ChocoSlim. – před vámi naprosto zbytečný výrobek

Prášek má světle hnědou barvu, chuť a vůni horké čokolády se šlehačkou. Výrobek se vyrábí v Evropě, určený prodejci prohlášení a zprávy o zkouškách vydaný autorizovaným Europen orgánů. Ani v Polsku, ani ve Spojených státech amerických o existenci zázračný nápoj nevědí a nevytvářejí.

Zobrazit dobrý video recenzi na Chocolate Slim:

Fake a originální jaký je rozdíl

Falešná nápoj v nejlepším případě se bude skládat pouze z kakaa bez dalších přísad. Často, tento produkt je bílá barva, tj., S největší pravděpodobností se skládá ze sušeného mléka. Nikdo neví, plechovku nalít a jak to může mít vliv na zdraví. Přirozeně, o všech „spalování tuků“ vlastností tohoto nástroje je však.

>>>>  diabetes Dialine - originální produkty, koupit hned, názory, cena

názory hubnutí Chocolate Slim

Názory hubnutí značně liší. Vím, že nikoho použit tento koktejl na hubnutí, ale on-line jsem se setkal asi 80% negativních a 20% pozitivních názorů. Hlavním poselstvím negativní názory, že nápoj prostě nefunguje, pij, nepijí hmotnost nezmění.

Někdo to i naopak, se podařilo obnovit. Kromě toho, soudě podle komentářů, velmi velké procento dieters narazit na padělek. 20% z těch, kteří jsou spokojeni s výsledkem (nezahrnuje otevřeně reklama názory z „oficiálních“ webů) píší, že nápoj skutečně otupuje pocit hladu, vám dává energii, a co je nejdůležitější, přispívá k hmotnosti – 7- 9 liber za dva týdny.

Pokud je to názor? Je obtížné říci. Na konci placebo efekt nebyl zrušen a je možné, že někdo na hubnutí dost a takové psychologické podpory.

Výsledky před a po

„Oficiální“ stránky visí fotky lidí, kteří údajně zhubla na pití. A tyto fotografie z kategorie „před a po“ navozují pocit deja vu: kde jsem viděl ty lidi, a to rozhodně nebyl hubnutí „Čokoláda Slim“.

Co Lékaři říkají odborníci na výživu

Lékaři nejsou nakloněny věřit tento výrobek a rozhodně nedoporučoval jako pomůcka pro hubnutí. Nejsou mluvit o výhodách a nevýhodách nápoje, a znovu jsem vám připomenout, že nemůžete zhubnout ležela na pohovce a pití diskutabilní koktejl. Bez stálého kontrolního výživy a sportu dosáhnout harmonie nebude fungovat. Ale pokud si chcete strašně sladký, aby ses k jídlu v dopoledních hodinách plátku tmavé čokolády s vysokým obsahem kakaa – získáte více než z neznámého prášku.

Pro mnoho lidí, nadváhy je závažný problém, proti kterému trvá roky. Bohužel, bezohlední výrobci spěchají v hotovosti na to tím, že nabízí magické otřesy a pilulky, které údajně zbavit nadváhy navždy. Bohužel, je to fikce, tyto léky ne. Upravit svůj jídelníček a životní styl, a pokud je to nutné, konzultovat s odborníkem na výživu o své stravě a budete uspět a prášky.

Ale vyhodit peníze na pochybné koktejly nechat těm, kteří nejsou přihlášeni k odběru na mém blogu. Takže nezapomeňte, aby oznámení o nových publikacích a brzy se uvidíme!

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 218 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.