Nautubone – negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Nautubone - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
Nautubone - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Podle statistik, na nemoci pohybového ústrojí trpí 70% obyvatelstva. Důvodem je, že kosti, chrupavky a klouby jsou neustále vystaveny zatížení. Nemoci svalově-kosterní soustavy zhoršují kvalitu života, což vede k omezenou schopností pohybu a vyžadují dlouhodobou léčbu. Mezi účinné doplňky, které jsou schopny řídit práci pohybového aparátu se týká Nautubone.

Složení Nautubone

Tento doplněk patří do kategorie potravinových doplňků a má komplexní složení. Léková forma – kapsle, které se skládají z aktivní složky a pomocných

.

Hlavní účinnou složkou je glukosamin sulfát z kategorie chondroprotection, který má schopnost posilovat a přestavět tkáně chrupavky.

4 20 Nautubone  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Kromě glukosamin sulfátu, kompozice zahrnuje:

P>

 1. Suchý extrakt z kůry vrby stříbra. Extrakt bohatý na vitamíny a třísloviny, flavonoidy, což má silné protizánětlivé a analgetické účinky.
 2. kyselina askorbová. Stimuluje proces kolagenu a enzymů účastnících se tvorby chrupavky a šlachy.
 3. Oxid hořečnatý. Patří do kategorie stimulancií, zlepšuje enzymatické procesy v kostní tkáni.
 4. přeslička extrakt v suché formě. Úlevy záněty, podporuje vylučování toxinů a cholesterolu, zlepšuje celkovou a lokální imunitu.
 5. vápenatý laktát. Zvyšuje pevnost kostí, pomáhá vylučovat soli těžkých kovů. Navíc laktát vápenatý má antihistamické akci.

Mezi pomocnými složkami biologicky aktivních přísad zahrnují oxid křemičitý, monohydrát laktózy a stearát vápenatý.

Balm Nautubone také obsahuje spoustu užitečných rostlinných výtažků a extraktů. Stejné účinné látky – glukosamin sulfát. Ale kromě toho, tato kompozice obsahuje:

 1. chaga.
 2. přeslička.
 3. Směs hlohu ovoce, šípky, horské popel a černý rybíz.
 4. Oddenky mochna bahenní.
 5. Suché kořeny Hedysarum a lékořice.

Biologicky aktivní přísada ve formě gelu se skládá z bezpečných látek, které nezpůsobují alergie:

 1. mravenčí alkohol. Snižuje zánět, zlepšuje látkovou výměnu v postiženém kloubu tašce.
 2. Glukosamin sulfát.
 3. kolagen. Poskytuje pevnost a pružnost pojivové tkáně.
 4. eukalyptový olej. bolest úlevy a otoky, má aktivitu pro hojení rány.
 5. Mentol. Má silný analgetický účinek.
 6. hřebíčkový olej. Uvolňuje svaly po intenzivní cvičení snižuje bolest.
 7. OL>

  Indikace Nautubone

  Nautubone úspěšně používá v komplexní léčbě patologických stavů pohybového aparátu –

  artritida, artróza, osteochondróze, skapulohumerální periarthritis, spondylóza. Doplněk je dobře zaveden v léčbě ankylózou -. Abnormální nehybnost kloubů

  V lékařské praxi se nástroj podáván pacientům s komplexními zlomenin kostí k urychlení fúzi a, aby se zabránilo rozvoji degenerativních procesů. Do bloku použití doplňku profylakticky, zejména ve zvýšené zatížení páteře, pro snížení negativních dopadů na pohybový aparát.

  Aplikace obvod Nautubone

  Způsob podání a dávkování závisí na způsobu výroby doplňku a diagnostiku. Nautubone vyrobené ve formě tobolek a balzámu (orální) a ve formě gelu (pro venkovní použití).

  Gel se používá pouze lokálně, aplikaci na problémové oblasti a jemně masírovat. Užívání kapslí se provádí během jídla, by měla denní dávka by neměla být větší než 3 kapsle. Balzám

  a href Nautubone  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránkyNautubone/3.jpg” alt=”” class = “aligncenter” width=”420″ height=”240″ />

  uvnitř se používá, ne více než 10 ml za den.

  Kontraindikace Nautubone

  Nautubone dobře snášena pacienty, ale řada kontraindikace je. Doplněk pro orální podávání je zakázáno použít v případě alergie na kteroukoliv složku kompozice. Nedoporučuje se použití se těhotenství a kojení.

  doplněk ve formě gelu nelze použít, když sklon k alergické vyrážky, a přítomnost na kůži popáleniny, poranění. Proto před léčba by měla provést test citlivosti. Malé množství gelu aplikuje na kůži v ohybu ohbí a 2-3 hodiny posoudit výsledek. Pokud je kůže zarudlá, došlo k svědění, pak aplikovat lék nemožná.

  Cena Nautubone

  Nautubone lze připsat do kategorie potravinových doplňků průměrné cenové kategorie.

  Nejvyšší cena stanovena na produkt ve formě balzámu z … na 250 ml. Levnější kapsle a to stát kdekoli od 200 do 250 rublů za 30 tisíc.

  Recenze Nautubone

  většinu hodnocení výrobku jsou pozitivní. Spotřebitelé říci, bezpečné a přírodní složení, dobré léčebné výsledky při léčbě artritidy a osteoartritidy. Mezi nedostatky přidělit co Supplement obtížné najít v lékárnách

  na volném trhu.

  Anna, 38 let,: „Trvalo kapsle Nautubone od osteoartrózy Bolest je pryč hned, ale asi po 2 týdnech, ale po měsíci jsem zapomněl o nemoci na dlouhou dobu…“

  Sergei, 60 let,: „Kapsle byly pořízeny podle doporučení lékaře po komplikovanou zlomeninu holenní kosti V důsledku toho kost uzdravil normálně bez napětí a za méně než měsíc. a půl“.

  Marina, 56 let,:. „trpí artritidou po dobu 10 let s trvalým zlepšením v oblasti zdraví přišel poté, co začal pravidelně potřísněné kolena gelem Nautubone. bolest a ztuhlost v kloubech rychle mizí, plechovka volně pohybovat“.

  Basil, 48 let,: . “Dodatek se během 30 dnů s přestávkami To pomáhá ztuhlost, která postihuje v posledních 5 letech”

>>>>  Vitaelife Pharma Omega 3 - cena, kde koupit, originál
Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 286 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.