Silane Guard – tekuté sklo, recenze a ceny, komentáře, jak to funguje? kup nyní,

Silan Guard U> je nástroj pro leštění automobilů, které poskytují kvalitní ochranu organismu a zvyšuje odolnost vrchní vrstvu laku. Výrobek se vyrábí proslulé firmy z Japonska Willson, je světová jednička mezi výrobci produktů pro péči o vozidla. Kov se zpracuje této kompozice získává reprezentativní vzhled, barvu opět stane světlé a nasycené.

Popis Silan Guard

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

obnova Silan – příprava pro malování výhradně povrchové části těla. To je v každém případě nemůže být aplikován na plastových a pryžových dílů, nárazníku, skleněných prvků a světla. Vodní sklo trvale chrání vnější tvar útvaru povrchové dopravy z porušení integrity původní povrchové úpravy -. Čipy, škrábance a jiné mechanické poškození

má vlastnosti odpuzující vodu. Z tohoto důvodu je lesklý povrch přístroje delší dobu, zůstává čistý, i když je okno těžký liják. Kapalina chrání laku k vyblednutí způsobené vystavením sluneční paprsky a minimalizuje riziko vystavení agresivním chemickým látkám obsaženým v automobilovém průmyslu pracích prostředků.

Princip fungování Silan gardy

Prostředky pro leštění auto Willson „chytí“ po několika minutách po aplikaci. Je vytvořena na kovovém tenkého filmu, která aktualizuje svůj vzhled, dávat Shine.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, recenze a ceny, komentáře, jak to funguje? kup nyní, film po dlouhou dobu chrání tělo přepravy proti vlhkosti a ultrafialovému světlu. Pokud je to nutné, můžete dále aplikovat 2-3 vrstvy kapaliny.

TOP 7 rysy kapalina skleněné Silan gardy

 • Rychlá fixace. Umožnit, aby ji v několika vrstvách, bez dlouhého čekání sušení každého z nich.
 • atraktivní vzhled. Barva laku se stává sytější, je lesk, který trvá po dobu jednoho roku.
 • Bez újmy na zdraví. Složení Silan gardy neobsahuje žádné škodlivé látky majitele vozu, který umožňuje aplikovat sami.
 • vodu odpuzující účinek. Snižuje potřebu navštívit mytí auta auta na dlouhou dobu čisté.
 • Vysoká ochrana! Trvale a spolehlivě chrání před vlhkostí, mechanickému poškození a slunečnímu záření.
 • Postačí polské doby vůz 1 ročně. Jedinečnost složení v nepřítomnosti potřebě příliš často leštit auto -. Jeden nebo dva krát do roka by stačilo
 • To nevyžaduje žádné dodatečné příslušenství. Souprava Vodní sklo zahrnuje kompletní sadu zařízení pro ošetřování povrchu těla.
>>>>  Sweet Shape - názory a cena

Kromě toho, že se liší dostupnou cenu.

základních produktů a zařízení Silan Guard

Čistič pro vozidla se skládá z křemíku, vosku a leštících složek. Balení obsahuje láhev s tekutinou, houba pro jeho použití na povrchu kovového tělesa (aplikátoru), rukavice z vinylu, speciální vložky.

Prováděcí pravidla a kontraindikace Silan Guard

Pro dosažení maximálního účinku, je nutné postupovat podle doporučení výrobce bylo uvedeno v návodu k použití.

 1. Před aplikací Vodní sklo ošetřené oblasti, musí být důkladně vyčištěny a nechá se uschnout nebo suché doprava.
 2. Pokud zjistíte známky koroze, je třeba jít.
 3. Je žádoucí řídit vozidlo v dobře větrané místnosti.
 4. V průběhu léčby musí tělo zajistit, že lék je pro leštění nezasahuje do kůže, sliznic, očí, úst.
 5. V předstihu se doporučuje používat ochranné rukavice.
 6. Před použitím lešticí kovová základna je pečlivě zpracována speciálním odmašťovačem.
 7. Pracovní vyrobeny za použití aplikátoru, a pak se za pomoci speciálních ubrousků rovnoměrně roztoku přes povrch těla.
 8. Po vytvrzení první vrstvy, doporučuje výrobce 1-2 krát opakovat postup.
 9. OL> Pokud kapalina sklo plastové, nárazníků, skla, světla, gumy a chromové prvky, které je třeba rychle odstranit vlhkým hadříkem. Po ukončení prací potřeboval auto nechat na den. Jak říká výrobce, tento krém je schopen pojmout až 1 rok.

  Kde koupit tekuté sklo?

  Prodám Silan Willson Guard můžete na oficiálních stránkách, bude ziskový za cenu na okrajích ne méně než 100%.

  AKCE! Na webových stránkách výrobce je to levnější koupit 2 balení, pak Silan dostane stráž na 990 …. Pokud si chcete koupit pouze jedno balení, budete muset zaplatit plnou částku – 1980 …. Takže je lepší se objednat jen jeden balíček s přáteli nebo příbuznými v řadě 2 kusy.

  Liquid Silan Willson sklo Guard

  ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, recenze a ceny, komentáře, jak to funguje? kup nyní, Doručení poštou napříč všemi of the World

  Zákaznická hodnocení Silan Guard

  Velmi důležité pro mě jako stav motoru a podvozku vozu a jeho vzhled. Dříve bylo nutné utratit spoustu peněz na návštěvu servisního střediska pro leštění. Poté, co slyšel od přátel o Silan stráže a snažil si to, byl šokován efektu. Vůz byl jako nový. Zalíbilo se snadností použití kompozice, s nímž mohu zvládnout vlastními silami. Vera, 31 hogesmeade ve vzhledu těla se stává viditelným v procesu. Barva se stává sytější, tam byl lesk. Vodní sklo překonal všechna očekávání!

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 218 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.