Smartwatch V8 – hodinky, oficiální webové stránky, koupit hned, recenze, cena

Smartwatch V8 - hodinky, oficiální webové stránky, koupit hned, recenze, cena
Smartwatch V8 - hodinky, oficiální webové stránky, koupit hned, recenze, cena

Chcete-li koupit chytrý hodinky není do nejbližšího obchodu pro

1 1 Smartwatch V8  hodinky, oficiální webové stránky, koupit hned, recenze, cena

chleba jít, a proto je velmi důležité pochopit, které chytré hodinky nejlepší koupit, měli byste věnovat zvláštní pozornost koupit vysoce kvalitní a funkční, ale zároveň čas není neobyčejně drahé kopií.

Je zřejmé, že ke studiu bez výjimky, všechny funkce a možnosti nejpopulárnější chytré hodinky, není

možné. Dobrou zprávou je, nebudete muset dělat to, protože teď budeme prezentovat vaší pozornosti rating na SmartWatch 2019, ve kterém jsme zařadili jen ty nejlepší hodinky, ale jen ty dobré bychom vynechal hodnocení.

Je třeba se zaměřit při koupi SmartWatch za cenu? Ano i ne. Ano, protože tento druh gadgets jsou velmi drahé, a nejvyspělejší model můžete je banální nestačí finance, ale ne, protože cena není určujícím faktorem výběru.

Hodinky může stát téměř $ 1,000, ale funkce a možnosti dát modelech více low-cost segmentu. Také mějte na paměti, že si přejete vidět v tomto gadget, absolutně ne přeplácení pro zbytečných funkcí.

Jak si vybrat inteligentní hodinky? H1>

bych měl říci, ze volba chytrých hodinek je velmi obtížný úkol, zejména pokud si vyberete tuto miniaplikaci poprvé. Chtějí koupit nejdražší hodinky předvést před přáteli, jiní dávají čipové hodinky ve všech ohledech, a ještě jiní si chtějí koupit chytrých hodinek pro sport, protože udržování zdravého životního stylu pro ně nade vše.

Na co se zaměřit při nákupu chytrý hodinky?

Materiál, ze kterého také skříň. Většina low-end modely těchto gadgetů v 90% případů se skládá z plastového pouzdra, zejména chytré hodinky pro sportovní vyžití. Kov je další oblíbený materiál pro výrobu těla, ale nejdražší hodinky mají keramický případ.

Pokud se rozhodnete koupit chytré hodinky s keramickým případě, být připraven, aby jim zaplatit spoustu peněz.

Form . To může být čtvercový, kruhový nebo obdélníkový. Některé chytré hodinky a všechny mohou být zaměněny s manuálním analogové, ale je to jen na první pohled, protože funkce a vlastnosti nejnovější nepoměrně nižší.

Form hraje absolutně žádnou roli v tom, jak moderní tyto

gadgets a zde si lépe orientovat na vlastních preferencí.

Návrhy . Mohlo by se zdát, že design je také není nejdůležitějším faktorem volby, ale to není. Na rozdíl od analogových hodin, chytré hodinky jsou nezbytným atributem stylu, jako je pás nebo kravatu.

Pokud předchozí výrobci chytrých hodin se snaží zaměřit na zlepšení funkčnosti posilovacích pomůcek, ale teď si uvědomil, že Design hraje zvláštní roli v hodinkách se stala populární mezi zákazníky, či nikoli. To je důvod, proč nyní ještě rozpočet model chytrých hodinek ve vzhledu to může konkurovat i luxusních hodinek v podnicích s světového jména.

>>>>  VaricoSocks - ponožky, jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena

páskového materiálu, .

unnamed file Smartwatch V8  hodinky, oficiální webové stránky, koupit hned, recenze, cena

Když si koupíte chytrý hodinky, je důležité věnovat pozornost každému detailu, včetně popruhu. Je-li tělo popruh je vyroben z kůže, je dobré, jako levný a upřímně slabé funkční hodinky s těmito ramínky se nestane. Ale plast je rozšířená.

Také pásek může být vytvořen z nerezové oceli a silikonu. Je-li aktuální barva váš chytrý gadget vám nelíbí, výrobci vzali v úvahu možnost rychlého náhradního pásku.

Jak se hodinky budou v bezpečí . Nejlepší hodinky jsou chráněny speciálním „safírovým sklem“ , a tento materiál získal 9 bodů podle Mohsovy stupnice. Více se podařilo získat pouze diamant je 10 bodů, což je nejvyšší rating. Poškrábat nebo nějak poškodit, je téměř nemožné.

Pořadí nejlepších chytrých hodinek 2019 H1>

Apple Watch Series 4

Výhody:

 • Vysoký výkon;
 • Drahé a krásný vzhled;
 • zlepšit predikce srdečního rytmu;
 • spousta stylových doplňků

Nevýhody:.

 • EKG je k dispozici pouze ve

  Spojených státech;

 • Stále chudý životnost baterie;
 • Watch je drahé, i když, a inteligentní.

Design a barevné schéma

Apple Watch série 4 jsou nejnovější v řadě chytrých hodinek od známé firmy Apple, stejně jako jeden z nejprogresivnějších v našich špičkových smartwatches. Hodinky mají aktualizovaný design a klíčovým prvkem je o 30% větší displej oproti třetí verze. Z tohoto důvodu, rámové hodiny jsou prakticky nevyskytují.

Zpracované a kolečkem Digital Crown, nebo spíše jeho mechanismus. Také kolo zdědil motor Taptič Engine, takže teď, když ji používat, ale bude cítit lehkou vibrační odezvu.

Apple Watch Series 4 je nyní k dispozici v následujících velikostech: 40 mm (1,57 palce) a 44 mm (1,78 palce). Co se týče použitých materiálů věci, nové verze jsou k dispozici v oceli a hliníku hodin. Vzhledem ke zvýšenému obrazovky byl přepracován volby ve prospěch větší efektivity. Nyní se na ně mnohem více informací než dříve.

Funkce

I když toto zařízení není ideální pro fitness, výrobce stále se ujistit, že každý uživatel mohl použít aplikaci pro sledování důležitých dat o vaší fyzické aktivitě. Patří mezi ně spálených kalorií, ujetá vzdálenost, počet kroků, čas cvičení a

23 Smartwatch V8  hodinky, oficiální webové stránky, koupit hned, recenze, cena

další. Pro rozšíření funkce pomocí aplikace třetích stran z Appstore.

K dispozici je nová tep čidlo, s nímž hodiny lze provést EKG. Avšak zatímco tato funkce, s výjimkou Spojených států, byl nefunguje.

Hodinky má vestavěný reproduktor a mikrofon, který byl rovněž zlepšila a díky které můžete přijímat hovory.

Technické parametry Zobrazení

kapacitní dotykový displej AMOLED , 40 mm 1,57 palce / 44 mm
1,78 palce ochrana ponoření o hloubce 50 m, safírové sklo, Bezdrátové technologie Wi-Fi (b / g / n) , Bluetooth 5.0, A2DP, LE, LTE, NFC, GPS, GLONASS čidla akcelerometr, gyroskop, tepové frekvence, barometr, senzor okolního světla , co sleduje spálené kalorie, vzdálenost cestoval, kroky, čas, fyzická aktivita, puls, spánek, EKG Samostatné Li-Ion baterie až 18 hodin na jedno nabití Operační systém hodinky OS 5 práce s odlišné OC iOS

Kolik a kde koupit?

Pro koho?

Vyhodnocování charakteristik těchto hodinek, můžeme je odkazovat na následující kategorie:

 • nejdražší;
 • nejvíce inteligence.

Fitbit Versa

Design a barevné schéma

Model Versa je vylepšená verze prvního prototypu inteligentního hodinek Fitbit. Poprvé, když výrobce nepodařilo dosáhnout optimálních výsledků, vývoj druhého prototypu všechny nedostatky byly vyřešeny, a společnost se podařilo dosáhnout optimální úroveň dokonalosti, nové hodinky vypadají tak mnohem lepší a hezčí.

Vizuálně model Versa je podobný známých značek chytré hodinky Apple Watch, vývojáři udělali zaoblenou hranu těla, zatraktivnění jejich vzhled. Hodinky jsou velmi tenký a kompaktní, jsou vhodné k použití v téměř každé situaci. V rozmezí gadgets zahrnuje modely černé, stříbrné a růžové odstíny, s popruhy ve stejném tónu základní barvy.

Funkčnost a schopnosti na Versa

Gadget má silikonový pásek a dobrou úroveň ochrany proti vodě, což vám umožní nebere ho i při sprchování nebo krátkodobé ponoření do vody do hloubky ne více než 50 metrů. Podle odezvy vody snímače se nemění, a poskytuje dobrý výkon. Chcete-li aktivovat inteligentní hodinky má speciální tlačítko HOME, což značně zjednodušuje proces.

V nastavení můžete aktivovat možnost být každý den zobrazit různé motivační nápisy. Komplexní integrované moduly a aplikace mohou být monitorovány a statistiky překonat vzdálenost, puls, spálené kalorie a další akce (k dispozici 15 Tréninkové režimy). Obecně platí, že při správném nastavení, hodinky poskytuje velmi přesné údaje, a to navzdory skutečnosti, že jsou to nejdražší verze inteligentních gadgets.

Inteligentní Watch mít 2,5 GB vnitřní paměti, která může být použita pro stahování hudebních skladeb nebo použít v rámci programu „Pandora“, „Deezer“ (tyto programy jsou hrazeny). K dispozici je vestavěné rádio.

Technické údaje Zobrazení

Obdélníkový, dotykový LCD 1,34 palce Ochrana IP68, ponorná až do 1 m Bezdrátová technologie Wi-Fi (b / g / n), Bluetooth 4.2, A2DP, LE, NFC, GPS, GLONASS Čidla tepová frekvence monitoru, akcelerometr, gyroskop Pásové dat počet spálených kalorií, ujetá vzdálenost, kroky, čas, fyzická aktivita, měření tepové frekvence, spánek offline 145 mAh, v normálním režimu, hodiny bude pracovat až 96 hodin bez nabíjení baterie Operační systém vlastní konstrukce Fitbit 2,0 pracovat s různými OC se systémem Android, iOS rozměry 39,4 * 37,6 * 11,2 , hmotnost 33 gramů

Výhody a nevýhody

Výhody:

 • vysoký výkon;
 • a velké množství možností;
 • v případě malé tloušťky;
 • a malá hmotnost

Nevýhody:.

 • malý počet podporovaných programů;
 • placené hudební aplikace.

Kolik a kde koupit?

Pro koho?

Z hlediska designu a funkčnosti, tento přístroj je nejvhodnější pro mladé dospělé a fitness fanoušky. Nízká hmotnost a ergonomický, můžete je použít ve všech podmínkách, ať spí nebo aktivního pohybu.

Garmin Vivoactive 3

Konstrukce modelu

Hlavním vizuálním znakem Vivoactive chytré hodinky 3 je, že se nijak neliší od běžných hodinek. Pro většinu lidí je tento faktor je jedním z nejdůležitějších, tyto pomůcky jsou vhodné pro každý styl, jako sport a klasiky.

Vivoactive Inteligentní Watch 3 mají zaoblený tvar, černé tělo a krásné ocelový kryt jako standard. K dispozici také model s pouzdrem a páskem v bílé barvě a matným černým otočným prstencem. Spodní část krytu, který je orámován snímače srdeční frekvence, z kovu, všechny ostatní prvky gadget z polymerních slitin s vysokou pevností.

Funkce a vlastnosti Vivoactive 3

Model 3 Vivoactive má vysokou úroveň ochrany proti vodě, vydrží úplné ponoření do vody (až do maximálního tlaku 5 atmosfér). K dispozici je speciální volba pro sledování ukazatelů v navigačním režimu. Gadget má dobré ergonomické vlastnosti, je doslova půl dne nosit na ruce, a zcela na to zvyklí.

Chytré hodinky jsou vybaveny vysoce kvalitní a citlivý dotykový displej, volitelně boční jednotce a na dotek a mechanické tlačítko. K dispozici matice odezvy displeje při zmáčknutí v rukavicích. Konfigurace různých položek menu se provádí pomocí gadget, nebo pomocí speciální aplikace. Také displej matrix vytvořené podle speciální technologie, paměť na pixel, takže obraz statický charakter nebude vybíjet baterie.

Vivoactive Inteligentní Watch 3 mají NFC, ale interakce pouze s kartami a terminály podporující Garmin zaplatit. Kromě několika funkcí sportů, gadget lze zobrazit také oznámení týkající se různých akcí, a počasí. Stále schopni reakci na oznámení z různých instant messenger.

Technické údaje Zobrazit

Dotykový displej 1,2 palce kolo, rozlišení 240 * 240, podpora technologie paměti-in-pixel Ochrana Glass odolné vůči mechanickým vlivům, ochrana proti prachu a vodě Bezdrátová technologie Wi-Fi (b / g / n), Bluetooth 4.1 LE Čidla srdce tepu, kompas, akcelerometr, teploměr Pásové data ​​strong> počet spálených kalorií, ujetá vzdálenost, kroky, běh, dřepy, spánek, práce offline Lithium-ion baterie, pracovat až 168 hodin pohotovostního režimu až 13 hodin aktivního používání , operační systém individuální práci s různými OC se systémem Android, iOS rozměry 11,7 * 43,4 * 43,4 gramy hmotnost 43

Výhody a nevýhody
Výhody:

 • atraktivní vzhled;
 • vysoká kvalita zpracování;
 • šetří životnost baterie, poskytují min od obrazovky;
 • široké sportovní funkčnost.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 218 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.