Vitaelife Pharma Vitamin D3 – cena, kde koupit, jak to funguje

Vitamin D3 Proč n rybaření tělo? Zájem vědců do solárního vitaminu po celá léta, se neustále zvyšuje. Teprve v posledních 50 letech vydala více než 62 tisíc vědeckých prací na Kalciferol. Je známo, že vitamin D3 je účinná proti velkému počtu onemocnění, včetně tuberkulózy a rakoviny. V našem článku se budeme hovořit o úloze Kalciferol v těle, její typy a jak se bezpečně doplňovat vitamin.

Vitamin D – působí v těle

silný páteří lidské zdraví se často nazývá vitamin D, funkce z kalciferol v těle jsou velmi rozmanité. Sluníčko vitamin poskytuje koordinovanou činnost mnoha systémů a orgánů.

 1. Kosterní systém. Kalciferol 3-4 krát urychluje absorpci velkých minerálních složek kostí – vápníku a fosfátu v tenkém střevě, ovládá renální exkreci, normalizuje rovnováhu uvedených minerálů, udržuje homeostázu vápníku v krvi, zvyšuje počet buněk, porozumět staré části kostní tkáně (osteoklastů), je silný stimulant důležitou součástí sebeobnovy kosti – resorpce (rozpuštění) kosti. Kromě toho, vitamín D chrání proti ničení chrupavkové tkáně. Je třeba poznamenat, že obyvatelé jižní polokoule je mnohem méně pravděpodobné, že trpí onemocněním kloubů, než ty, kteří pravidelně trpí nedostatkem slunečního světla.
 2. Imunitní systém. Kalciferol ovlivňuje oblast kostní dřeně, zodpovědný za syntézu imunitních buněk zvaných monocyty. Většina buňky imunitního systému jsou vybaveny receptory pro aktivní formu vitaminu D – kalcitriol. V případě, že organismus je pronikl infekce, množství kalcitriolu v buňkách, v pasti v ohnisku zánětu, zvyšuje dramaticky. To stimuluje činnost dědičné imunity. Kromě toho, vitamín D se podílí na syntéze více než 200 antimikrobiálních peptidů -. Molekuly s baktericidní aktivitou, z nichž nejdůležitější jsou cathelicidin a Defensinu-β2
 3. nervového systému. Napomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi, vitamin D a tím zlepšuje obnovu ochranných pouzder obklopujících nerv, který poskytuje normální přenos nervových impulsů mezi buňkami nervového systému, stejně jako proces svalové kontrakce. Buněk v mozku a míše, a periferního nervového systému – neurony a gliocytes – dodávány s receptory pro aktivní formy vitaminu slunečního svitu. Kalciferol zlepšuje vyšší mozkové funkce (paměť, pozornost, koordinaci psychomotoriky, řeč a další).
 4. růst rakovinných buněk. V laboratorních podmínkách bylo zjištěno, že vitamin D potlačuje růst nádorových buněk, leukemických buněk (glioblastomy, a další), více než 50% a zabraňuje šíření metastáz. Lidé, kteří dostávají dostatečný počet Kalciferol, jsou mnohem menší pravděpodobnost, že onemocní rakovinou prsu, vaječníků, erekce, mozek, krev, střeva, slinivky, plic.
 5. Endokrinní systém. Kalciferol reguluje produkci inzulinu slinivkou břišní, čímž se udržuje správnou hladinu cukru v krvi.
 6. renin-angiotensinový systém. Tato hormonální systém, který u lidí je regulace krevního tlaku a objemu krve. Dostatečná úroveň Kalciferol pomáhá kontrolovat tento systém. Pokud je nedostatek vitaminu D riziko vysokého krevního tlaku je značně zvýšena.
 7. reprodukčního systému. Sluneční paprsky vitamin aktivuje pohlavních žláz, podporuje pronikání vajíčka do děložní stěny, udržování normální těhotenství, řídí produkci placentárních hormonů. Muži sluníčko vitamin pomáhá bojovat proti erektilní dysfunkce, zvyšuje hladinu testosteronu.
 8. OL>

  Vitamin D řídí až 200 genů, intracelulární procesy, které regulují propustnost intracelulárních membrán, které jsou nezbytné pro udržení zdraví srdce, jater, ledvin, štítné žlázy a příštitných tělísek, a produkci hormonů štítné žlázy a hormonu příštítných tělísek.

  Proč potřebujeme produkty s vitamínem D

  Má se za to, že v případě, že člověk stráví hodně času na přímém slunečním světle, nedostatek vitamínu D mu hrozí. Nicméně, existuje mnoho překážek k obdržení Kalciferol v těle. Pojmenovat hlavní.

  1. Množství melaninu v kůži. Tmavá kůže za stejné časové období produkuje 2 krát méně vitamínu D, než světlo. Kromě toho je tmavá pigmentace kůže může způsobit úplné zastavení vyvíjet sunshine vitaminů v těle. Faktem je, že pigment melanin kůže (zejména, že je odpovědný za barvu pleti) má schopnost účinně soutěžit s cholekalciferolu v ultrafialovými paprsky.
  2. věk zvláštnosti organismu. Vitamin D je vytvořen v hluboké vnitřní vrstvě kůže jeho předchůdce – vitaminu D. S věkem se obsah tohoto provitaminu v kůži snižuje, a následně zhoršuje schopnost organismu produkovat sluníčka vitamin
  3. .

  4. Ubytování v oblasti nad 35 ° severní šířky. Čím dále odstraněn od rovníku prostoru, dlouhé vlny ultrafialového záření, tím menší je slunce dostane na kůži a méně vyráběný vitaminu D.
  5. Obezita. Tuková tkáň je schopen přijmout část kalciferol a zvýšit počet neaktivních forem vitaminu. Kromě toho je vztah mezi množstvím tuku v těle a vitaminu D nedostatek se projevuje pouze u žen.
  6. oblečení, krém, sklo (např., Okno). Všechny tyto položky neumožňují sluneční paprsky pro vstup do pokožky. Známý důkaz, že opalovací krém s ochranným faktorem slunce (SPF) o 8 až 15 snižuje syntézu na slunci vitaminu o 95-98%.
  7. závazek pro vegetariánskou stravu. Potraviny živočišného původu, je dalším důležitým zdrojem vitaminu D.
  8. Narušení sání gastrointestinálního traktu.
  9. OL>

   bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  cena, kde koupit, jak to funguje Člověk nemůže s jistotou vědět, jestli máte dost kalciferol vyvinut ve své kůži a vstoupil do těla s potravou. Kromě toho, UV záření je karcinogenní faktorem, který může vyvolat vývoj rakoviny kůže. Je proto velmi důležité, aby se léky s vitaminem D. Em> Který z nich by měl nejraději a proč?

   Vitamíny D2 a D3 – jaký je v tom rozdíl

   ?

   Existuje několik typů slunečního záření vitamín. V medicíně se nejčastěji používají dva z nich – ergokalciferolu (D2) a cholekalciferol (D3). Vitamin D2 a D3 – jaký je v tom rozdíl? Em>? Snaž se to pochopit.

   Začněme s tím, že ergocalciferol vstupuje do lidského těla s rostlinné potravy. Cholekalciferol je syntetizován v kůži z cholesterolu pod vlivem ultrafialového záření spekter a a b, a je obsažen v potravinách živočišného původu. Aby vitaminu D2 a vitaminu D3 začala pracovat pro dobro našeho těla, v těle, musí podstoupit řadu transformací, nejdříve v játrech a pak v ledvinách a zase do aktivní formy 25-hydroxycholekalciferol a 25- gidrocirculatory.

   Zde je začátek hlavních rozdílů mezi těmito dvěma typy téhož vitaminu. Konverze vitaminu D3 do aktivní formy trvá mnohem méně času než vitamin D2. Přebytek ergocalciferol, nepříznivě ovlivňuje činnost vnitřních orgánů, může způsobit otravu. Předávkování cholekalciferolu nemá žádný nepříznivý účinek na organismus.

   Ale možná nejdůležitější ani to ne. Biologická aktivita cholekalciferolu 20-40% vyšší než ergokalciferolu. A trvání účinku vitaminu D3 je lepší než D2 o 33%.

   Specialisté (Houghton oblíbených, Vieth R.) je v současné době nedoporučuje, aby zvážila ergokalciferol jako živiny vhodné pro doplnění nebo obohacování potravy potravin.

   bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  cena, kde koupit, jak to funguje Proč, navzdory zjevné výhody vitaminu D3 před D2, lékaři stále předepsal ergokalciferol svým pacientům, a farmaceutické společnosti i nadále věrně vyrobit? Odpověď by měla být podívat se na historii. Skutečnost, že v roce 1949 (před téměř 70 lety!), Zdravotní organizace, svět oznámil, že rozdíly mezi těmito dvěma typy solárních vitaminu „minimální.“ Kromě toho je výroba ergokalciferolu mnohem výnosnější.

   bezpečným zdrojem vitaminu D – biocomplex “Osteo-Vit D3”

   Co zdrojem vitaminu D dnes můžeme nazvat nejbezpečnější?

   V roce 2013 skupina Europen vědců pod vedením profesora, doktora lékařství V. I. Strukov vyvinula biocomplex „Osteo-Vit D3“. Obsahující cholekalciferol v množství 3 mg a přírodní zdroj vitaminu D – k dispozici trubec potomstvo . Ukázala, že obsah na slunci vitaminu v těchto apiproducts výrazně vyšší než v rybím oleji. Posuďte sami: v 1 g z trubčího plodu obsahuje 950 IU vitaminu D, a ve stejném množství rybího tuku – jen 100-180 IU. „Osteo-Vit D3“ bezpečné pro zdraví vynahradit nedostatek vitaminu D a poskytne tělu vše potřebné pro normální fungování vitamínů a minerálů. Vzhledem k tomu, larvy trubců je přirozenou zásobárnou biologicky aktivních látek, výkonný hojení síla, která byla známá do starověkých čínských císařů.

   Lék pro zpevnění kostí – “Osteomed Forte”

   Co dělat, když tam je nedostatek vitaminu D má vliv na stav kosterního systému, kosti stávají slabé či dokonce měl zlomeninu? Odborníci z Centra osteoporózy u Penza Ústavu pro moderní lékařské spolu s farmaceutickým komplexem „Parafarma“ vyvinula lék na posílení kostí „ Osteomed Forte “, která umožňuje bezpečně a efektivně řešit závažných případů osteoporózy a urychlení hojení zlomenin. Ve svém složení, kromě cholekalciferol, je k dispozici trubec potomstvo je další zdroj vitaminu D a aktualizace stimulátor kostní tkáně, stejně jako vysoce vstřebatelného vápenaté soli – citrát vápenatý a vitamin B6. Klinické studie prokázaly, že přijetí „ Osteomed Forte “ umožňuje po dobu nejméně 2 týdny k urychlení obnovy zlomenin, zbavit dutin v kostech.

   nalezeno, že 50% světové populace trpí nedostatkem vitamínu D. Drugs „“ Osteo-Vit D3″ a ‚Osteomed Forte‘ přispěje ke bezpečně odstranit, a bude podporovat zdraví kostí a tělo obecně. je užitečné vědět o CALCIUMCalcilator: admin1128.11.2018 zanechat komentář

   Většina lidí ví, že vápník v těle je obsaženo v kostech a chrání je. Ale málokdo ví, že seznam jeho funkcí, jsou mnohem širší, takže tato látka je nyní známý jako král minerálů. Komponentního kosti, vysílač luštěniny, obránce ze zánětu o tom, že obsah vápníku v těle chrání kosti před zničením, vědí téměř vše. Ale …

   Přečtěte Galeao onemocnění JOINTSSostavyat: admin1103.12.2018 zanechat komentář

   Životní styl moderního člověka nesouhlasí s přírodními zákony, podle kterých se průvodní a pestrá strava jsou nejlepší způsoby, jak udržet zdravé klouby. Většinu času trávíme vsedě, jedí většinou stejné potraviny, musí být podrobeny tepelnému ošetření a zbaven lví podíl živin. Za takových okolností, zůstávají aktivní do vysokého věku? Ukazuje se, že pouze tři … Read Galeao hormon THERAPYGermaniator: admin1129.11.2018 zanechat komentář

   Hormonální léčba osteoporózy objevilo, když badatelé se stala zřejmou souvislost mezi těmito látkami a kosterní soustavy. Ztráta vápníku kostí dochází v důsledku nedostatku těchto látek. Nicméně, hormonální substituční terapie má několik nevýhod, nejvíce impozantní který je Oncology. Proč hormonální léčbě osteoporózy není nejlepší způsob, jak Vědci už dlouho chápou, že absorpce vápníku bez …

   Read Galeao onemocněních pojivových tkani, vitaminy pro BONESViceMinister: admin630.11.2018 zanechat komentář

   Artróza způsobit silné bolesti a zhoršení zdraví. Podle statistik, je to chyba z kloubních onemocnění u lidí, často ztrácejí schopnost pracovat. Chcete-li obnovit tyto přirozené mechanismy k životu potřebujeme plné nabití. Vitamíny osteoartritidy – významnou pomoc při regeneraci kloubů

   .

>>>>  Lefery ACR - krém na vrásky, originálních výrobků, koupit nyní, názory, cena
Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 286 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.